Czerwona , spocona i bardzo szczęśliwa❤❤❤❤
Jeśli nie dasz z siebie 100% ,nic z tego nie będzie.
Jeśli nie będziesz spocona jak świnia ,nic z tego nie będzie.
Jeśli twoje wyjście na siłownię polega na nałożeniu makijażu i ułożeniu pięknej fryzury ,nic z tego nie będzie.
Jeśli raz zjesz zdrowy posiłek a dwa następne będą śmieciowe ,nic z tego nie będzie.
Jeśli myślisz że dziewczyny pokazujące sie na siłowni na ig w pięknych stylizacja z długim rzęsami ćwiczą to się mylisz , to tylko sesja zdjęciowa.
Wiesz kiedy coś z tego będzie??? Jeśli zjesz posiłek, wypić suple jeśli używasz , zwiążesz pożądnie włosy i założysz leginsy nie pod kolor błyszczyka. Jesli zrobisz taki trening ,że nie będziesz na nim myślała jak wyglądasz ,tylko ile daje Ci to przyjemności.
Jeśli nie szukasz siłowni gdzie jest ładnie i są fajni ludzie, tylko bierzesz złom lub matę w pokoju i robisz to co masz w planach.
Jeśli cieszysz się każdym gramem dołożonym na sztange .Jeśli recznik masz do wycierania potu a nie pod kolor leginsów.
Jeśli twoje włosy z prostych robią się w loki , jeśli twoje ubrania wymagają natychmiast prania to znaczy że kochasz to tak mocno jak Ja i z tego będzie wszystko co zapragniesz ….
#bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

23 Replies to “Czerwona , spocona i bardzo szczęśliwa Jeśli nie dasz z siebie 100% ,nic z tego …”

  1. Youre perfect u be compelled to of course join wit clothin squad 🙂 Accurate msg is in our prime instagram bio!! Forward dhat a.s.a.p

  2. Poleciałas!!! Ale taka jest właśnie prawda! Ja schodzę do piwnicy ćwiczyć i w sumie nawet lepiej bo jak przy ostatnich powtórzeniach minę mam za przeproszeniem jak srajacy kot ?? to przynajmniej nikt tego nie ogląda ????

  3. @monika_niedziela_ kocham Cię kochana za kota, bo właśnie powinnam dodać jeszcze że mina na srającego kota to właśnie podstawa aby osiągnąć wszustko ???

  4. … ???a mnie mąż, kiedy zaczynalam przygode z silowia sprzedal taka zasade ,ze jesli po treningu nadal wygladamy atrakcyjnie…tzn ze to nie byl dobry trening… jest pot -jest blysk ??

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.