Czy w całym dniu masy obowiązków, pracy ,opieki nad dziećmi itd. znalazłaś czas dla siebie i zrobiłaś trening???
Nie szukałaś wymówek aby odłożyć go na inny dzień?

Ja dziś rest ale aktywnie korzystałam z pięknej pogody.
Spodenki najlepsze na każdą okazję od @gymwear.pl

#bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

27 Replies to “Czy w całym dniu masy obowiązków, pracy ,opieki nad dziećmi itd. znalazłaś czas…”

  1. Ja zrobiłam godzinę cardio. 30min bieznia pod górkę, 15poziom, na 6,6szybkosci. I powiem Ci, że nawet na orbitreku tak się nie poce! !jak świnka ??kurcze nie miałam pojęcia, że tak mnie to zmęczy! Poza tym pół dnia spacery i place zabaw ??

  2. Mam być szczera? Pewnie ze jak się chce to wszystko można. Ale jestem na takim etapie że nie wiem za co się zabrać i czy dobrze to będę robić. Schudłam w cztery miesiące 19kg po porodzie. Tylko zdrowe odżywianie. Wiem że przydałby się ruch. Jak tak będę was obserwowac to się ruszę ??

  3. @nails_by_en trzymam kciuki brawo za efekty z wagą ale ruch i lekki trening nawet w domu ujedrni skórę ciało będzie piękne i bez cellulitu

  4. Na ćwiczenia chodzę regularnie 4, 5 razy w tygodniu, powiedz co zrobić aby mieć taki brzuszek ile ćwiczeń, czy codziennie? Co radzisz?

  5. U mnie codziennie od jakiegoś czasu 20 km na rowerku stacjonarnym a później wygibaski z Chodakowską ? i ząbkowanie synka na tapecie, trochę padam na twarz ?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.