Jak wasza dziś sobota???
Aktywna? W kuchni? Rower? Bieganie? Siłownia? Czy plażing lub leżing?
Ja bez treningu jak zawsze, ale był marsz z @athletic_rebel więc dobre i to trochę w kuchni a teraz już tylko leżing ???
A jak Wy??? #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

28 Replies to “Jak wasza dziś sobota??? Aktywna? W kuchni? Rower? Bieganie? Siłownia? Czy plażi…”

  1. @colorful.paisley czy skromne to ja nie wiem ja mam 5 marszu więc brawo @fibny wow kochana to był bardzo dobry dzień @denlilleverden1 poważnie kiedy ja się tak nauczę zazdroszczę @ewelinamatusiewicz dobrze że moja jest nieczynna bo pewnie bym też chciała iść ?

  2. @lilawillow ja byłam z mama 2.5 godz na pogotowiu miała duże ciśnienie też jakaś masakra ale mama już śpi a ja odpoczywam

  3. u mnie bardzo, zrobiłam 2 Twoje przepisy, róbcie kochani pychotka ? w między czasie myłam łóżka odkurzaczem, potu było oj i dywany, a teraz nadrabiam jedzonko ?

  4. Oczywiście trening w pokoju ??? nie tylko ciała Ale też twarzy bo musiałam jeszcze zabawiac minami mojego małego hrabiego ???pozdrawiam!!!????

  5. @meedii86 ponoć jest trening twarzy żeby była jedyną więc masz 2 w jednym .Ja trenuje jak krzyczę na dzieciaki hehe

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.