W twoim wieku nie wypada .?
Masz dzieci nie wypada .?
Jesteś mężatką nie wypada. ?
Masz długie włosy ,w tym wieku nie wypada .?
Takie spodenki mając 40 lat nie wypada .?
To tylko stereotypy na szczęście. ☺
Będę ćwiczyć, będę mieć długie włosy, bede nosić krótkie spodenki i pokazywać że nie mam cellulitu, nie bede miała brzucha jak w 7 miesiącu ciąży a urodziłam 2 dzieci. ?
Bo dlaczego mam wyglądać jak moja ciotka ,bo ktoś mówi że nie wypada. ?
Zakładamy leginsy i zmykamy na trening i obalamy wszystkie stereotypy mamuśki po lub przed 40??????
Bo My jesteśmy inne piekne i wyjątkowe oraz wysportowane mamusie prawda???? #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

39 Replies to “W twoim wieku nie wypada . Masz dzieci nie wypada . Jesteś mężatką nie wypada. …”

 1. @mama_na_silowni a Ty sie nie przejmuj klepaniem innych tylko nos sie jak chcesz ?to twoja sprawa a inni niech sie u gryza w du.

 2. @ola_m_86 ależ nie prawda!!!! Tu jest strasznie zacofana mentalność,ja miałam problemy bo nawet mój szwagier zwracał uwagę mojemu mężowi że kobieta w moim wieku nie powinna wychodzić wcześnie rano iść biegać,zwłaszcza w krótkich spodenkach,bo nie wypada!!!! Bo ludzie gadają,bo ją ktoś zaczepi,albo zgwałci!!! Ty nie masz pojęcia jaki zacofany i obłudny ten kraj!!! Ale ja się nie poddaję,biegam już trzeci rok,lubię to,daje mi to satysfakcię i reszta się nie liczy,Polska nie może być aż tak zacofana,nie pamiętam żeby tak u nas było!!!

 3. @zolza81 40 lat to nie koniec życia!!! To jego lepszy etap,rodzi się samoakceptacja,albo na odwrót,chęć poprawienia tego czego do tej pory nie miałyśmy czasu albo ochoty poprawić. Teraz mamy podrośnięte dzieci,jest czas na wszystko… Mamy prawo lepiej wyglądać i pokazywać to,bez obnoszenia się, bez szpanowania,po prostu dumne z rezultatów!!

 4. @dora_dabrowska masz rację, ja wogole nie czuje się na moje 36 ? w końcu to tylko pesel. A teraz jest czas dla mnie i jestem bardziej świadoma, odważna i zwariowana niż 20 lat temu hehe

 5. @aneta.jarmuzek mądrze napisane ?? ja pierwszy tatuaż zrobiłam jak mialam 39 lat i uslyszalam “oszalałaś na stare lata” ?

 6. Taka już mentalność Polaków, ciągle narzekają i krytykują, nic im się nie podoba, albo coś za bardzo jest nie tak albo za mało coś nie tak, sami nic nie zrobią ze swoim życiem z lenistwa, trzymają się stereotypów. Nie zmienimy tego, pozostaje nam fit Panie zająć się sobą, robić to na co mamy ochotę, nie słuchać “życzliwych” doradców i cieszyć się życiem ?

 7. @dora_dabrowska ??to czyli pozory czasem mylą… Wydają się być bardzo wyluzowani i tolerancyjni. Ale racja dopiero gdy żyje się gdzieś to widzi się pewne rzeczy,których pozornie nie widac na pierwszy rzut oka. I jak chodz

 8. @dora_dabrowska cos ucieło mi tekst? jak chodzi o takie sytuacje to cos slyszalam bo moja siostra tez żyje we Włoszech. Ale mimo wszystko na ulicy czuje się dużo swobodniej niż u nas, choć może to tylko moje odczucia ?

 9. Zazwyczaj ci co mówią “nie wypada” sami nic ze swoim życiem nie zrobili i są zakompleksieni a kiedy jak nie teraz 🙂

 10. Chcialabym, mając tyle samo lat, tak wyglądać ? jest Pani przykładem że wiek – bo za późno, bo juz nie ma sensu, lub ciąża nie jest żadną wymówka?

 11. @mama_na_silowni był, był ? ledwo zdążyłam zanim goście przybyli, ale dumna bylam z siebie, ze nie odpuscilam ? dzięki!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.