Melduję plan wykonany na 200%
A Ty co dziś meldujesz??? #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

40 Replies to “Melduję plan wykonany na 200% A Ty co dziś meldujesz??? #bodybuilderlifestyle #b…”

  1. Kochana jesteś dla mnie dużą inspiracją ?po 8 miesiącach wróciłam dzisiaj na siłownię ??trzymaj za mnie kciuki jak mama za mamę po 40 ???

  2. @mama_na_silowni No powiem Ci że było ciężko. Robiłam wypady nóg w tył z dzieckiem na kolanie (moje instastory) przysiady i przysiad w rozkroku, wszystko a pogłębianiem i podnoszeniem Małej w górę. Na samego bicka bym nie dała rady. Ja to raczej średniozaawansowana 🙂

  3. @mama_na_silowni Dziękuję ☉❤ nie chce szukać sobie wymówek. A do tego ona się tak głośno śmieje przy tym! 🙂

  4. Najlepsze uczucie to takie , gdy po 1000000%owym treningu czujesz taka satysfakcję i spełnienie, ze gdy odpoczniesz masz ochotę wrócić na siłownie po więcej! Poniedziałek zaliczony ??

  5. @hola_karola_ to prawda już czujesz zmęczenie masz ochotę na koniec a za chwilę myślisz może jeszcze jedno ćwiczenie ?

  6. No nie!!! Od niedawna ćwiczę ale dziś to dostałam takiego kopniaka motywacyjnego że hej!!!piękna Pani!piękne ciało!!!podziwiam!???

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.