Kto by pomyślał że to będzie taka miłość ?
Na początku chodziło o to ,że nie dopinają się spodnie, że brzuch ma 2 opony i każdy spiskował ona chyba jest w ciąży.
Na początku miało być tylko zgubić 10 kg ,zmienię rozmiar ubrań i będzie pięknie ???
A jednak wyszło tak jak nikt by się nie spodziewał wielką miłość, styl życia, codzienność , relax, odpoczynek chodź trening jest bardzo ciężki nieraz.
A Ty kochasz czy nienawidzisz???
Na jakim etapie jesteś Teraz??? #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

35 Replies to “Kto by pomyślał że to będzie taka miłość Na początku chodziło o to ,że nie dopi…”

 1. Kocham po wczorajszym dniu miłością wielka! Wielki stres przez cały dzień i może dla kogoś to dziwne l głupie ale zamiast wypić “drinka” na rozluźnienie to włączyłam Ewke i po rozgrzewce poczułam że będzie mi dobrze po treningu i tak właśnie było ? odstresowalam się na 45 min ?

 2. @lauralagiewka nie gupie i nie dziwne to wspaniałe.inni jak mają stres piją wino a Ty dbasz o zdrowie .ka też potrzebuje dziś takiego treningu co działa na stres

 3. Tak jak Ty kocham. Musi być sześć razy w tygodniu. Ćwiczę w domu. Choć już mi nie wystarcza. Myślę o siłowni, ale hmmm wstydzę się?

 4. Ja zaczęłam bo chciałam nabrać kształtów, zmienić sposób odżywiania. Pokochałam treningi siłowe i trwa do dziś i trwać w nich będę 😉 teraz jestem na etapie wchodzenia w drugą masę 🙂 na lato przyszłego roku redukuje dopiero 🙂

 5. Za mną 1,5 roku a przede mną mam nadzieję jeszcze wiele kolejnych lat w fitnessowym szaleństwie☺ uwielbiam Kocham nie umiem już bez tego funkcjonować. Zgubione 20kg jest tylko bonusem choć bardzo przyjemnym, najważniejsze jednak dla mnie było pozbycie się nadciśnienia. Chciałam być zdrowa i jestem. Tylko w ten sposób mogłam sięgnąć po zdrowie ☺ dziś jestem niemal uzależniona ale tak pozytywnie endorfinowo ?

 6. Ja ćwiczyłam bo to lubię i można było bez wyrzutów wciągnąć czekoladę , ale na siłownie wziął mnie mąż i to ona namawiał mnie do targania ciężarów ?a nie tylko carrdio i maszyny na nogi ?ale z czasem stwierdziłam ze jak juz chodzę to może byłyby jakieś efekty , jędrniejsze skóra , mniejsze biodra, mniejszy cellulit itp wiec posłuchałam męża i tak to się zaczęło ?co dopnę celu to mam inny i chce więcej i więcej ?teraz zbliża sie moja pierwsza masa ?

 7. Wow super ? u mnie minus 5kg przy niewielkim wysiłku – trochę biegania i trochę ćwiczeń – 3-4 razy w tyg po godzinie ? teraz miałam ponad tydzień przerwy i brakuje czegoś – dziś już żadnych wymówek ?

 8. @mama_na_silowni a no tak?. Nigdy nie byłam na siłowni. Mam 43 lata i żadnego wyobrażenia o tym miejscu. Ja to pewnie w końcu zrobię, tylko muszę się przełamać?

 9. Miałam dokładnie taką samą sytuacje. Tylko że ja miałam zgubić ze 2 kg. Wyszło że zgubiłam 4,5. A teraz dorzuciłam jeszcze 2. 6 kg w 3 miesiące. Z małą przerwą. ?

 10. @beatad1974 moja najlepsza koleżanka na siłowni i jedyna hehe to Beata 49lat wymiata na całego. Chodziła pani Ania miała 61 uczyła się od nas co robić robiła sobie na maszynach i było widać takie w jej oczach szczęście mam nadzieję że mając te lata też pójdę. Najtrudniejszy 1 dzień a po tyg będziesz mówić mój drugi dom

 11. Petarda! Super ze nie masz żadnych wymówek tylkp robisz swoje . Większość kobiet mówią ze to wszystko po ciąży ( nie ważne ze dziecko ma juz 5 lat ) ale to dalej wina ciazy… . Ile schudlas jeśli można wiedziec ? ??

 12. O oponki na brzuchu ? kiedyś słyszałam żeby było można zmienić opony zimowe ma letnie( z brzucha) u wulkanizatora ? Ja pracuje nas b

 13. U mnie dopiero 1,5 roku i nie umiem już żyć bez treningów? Zaczęło się od zakładu z kolegą i tak już zostało. To czas tylko dla mnie, moja odskocznia i relaks. Na treningu zapominam o wszystkim:)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.