Dzień dobry ☔?☔
Nie wiem jak u Was ale u mnie za oknem październik ?
Dziś środa więc u mnie rest i jak nigdy bardzo się z niego cieszę.
Czuje się zmęczona i dziś postaram się odpocząć.
A Ty jaki masz plan ??? #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

29 Replies to “Dzień dobry Nie wiem jak u Was ale u mnie za oknem październik Dziś środa więc…”

  1. Kochanie, mam takie zakwasy ?ale zaraz prysznic i nie poddaje się, zmykam na???, dziękuję że jesteś; to twoja motywacja codziennie ???bez niej nie dałabym rady się pozbierać ????

  2. @aga_sl__ jestem i będę obiecuje❤ chodź bardzo ostatnio u mnie ciężko ale nie odpuszczam wczoraj zawiozłam mamę do szpitala po drodze spotkałam bardzo dużo nie miłych ludzi bo chciałam skierowanie w przychodni zostawiłam ja samą w domu bardzo słaba a tam kolejka i nikt Cię nie przepuścić. Miałam tak ciężki dzień ale wróciłam szybko mając prawie zawał i co zrobiłam? Nogi ufff zaraz było lepiej i ból z klatki odszedł po 3 serii przysiadów

  3. @mama_na_silowni u mnie pogoda też niezachwyca ☔☔ ale rowerek na mnie czeka na środku pokoju ale narazie niemam ochoty na niego ?

  4. @mama_na_silowni dasz radę, ja się znowu po 3 miesiącach mobilizuje, dopadło mnie!!!chandra, depresja ???jeżeli nie ty to kto ma dać radę. Razem jesteśmy silniejsze ????

  5. Nie jest źle?Młodego odprowadziłam do przedszkola I zabieram się za trenio?Potem fryza trzeba odwiedzić,bo odrostami straszę??

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.