Hej hej jest tutaj ktoś???
Jak Ci minął dzień???
Mam nadzieję że korzystałaś/eś z ???
Ja dziś troszkę wyskoczyłam z rodzinką na działkę na kawkę i sernik.
Na foto zgodził się tylko pies ???
Przypominam że jeśli macie ochotę na zakupy @fitmark_polska
Mam dla Was rabat -20% na hasło mama_na_silowni_fitmark20 #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

33 Replies to “Hej hej jest tutaj ktoś??? Jak Ci minął dzień??? Mam nadzieję że korzystałaś/eś…”

  1. Sprzątanie, gotowanie, teraz w końcu upragniony wieczór z mężem ? zgadzam się z @ewelinaszs wyglądasz jak nastolatka ??

  2. @nataleya_90 Ja też dziś ogarnęłam wszystko sprzątanie i gotowanie ale dałam radę i też znalazłam chwilkę na działkę bo pewnie to już ostatnie promienie słońca

  3. Ja dziś rowerowo ??‍♀️ pogoda piękna wiec 20 km za mną ? Uwielbiam jeździć – dla mnie to przede wszystkim forma relaksu ?

  4. @mama_na_silowni jeszcze nic straconego ? ja cały czas mam nadzieje ze w tym roku będzie piękna, słoneczna i długa jesień aby można było ??‍♀️

  5. Ja dziś odebrałam męża z lotniska. Teraz przez miesiąc będę musiała się pilnować, żeby nie przytyć. Zawsze podjadam jak dla niego gotuję. I nie zawsze mam wtedy ochotę gotować osobno dla siebie. Dziś już skusiłam się na talerz zupy grzybowej. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie była z domowymi kluskami z mąki pszennej… No nic, idę zrobić Slim Fit Ewy? Ale zupa była pycha??

  6. Kochana..ja dziś cały dzień w domu nadrabiałam obowiązki różne..fajnie było Cię usłyszeć ?? ja się chyba nie odważę ?? haha..taki paradoks..??

  7. @canis_lupusss A mąż co powiedział na Twój wygląda zadowolony że tak ćwiczysz? Nic się nie dzieje jak zjesz zupę a tak wogóle wczoraj była sobota więc to żaden problem. Ja ostatnio gotuje na 3 obiady ja swoje dzieci swoje i mamie jakieś zupki ryżowe ?i daje radę ?

  8. @tetiisheri ja miałam dziś sen że mówiłaś ( przysięgam) i w śnie mówię do męża patrz ja coś mówiłam i Aga się odwarzyła mowiłaś o kosmetykach hehe ale cyrk???

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.