Jeśli z góry mówisz ,że nie dasz rady bo to jest za trudne .
Jeśli z góry mówisz, że ja to nie wytrzymam 40 min .
Jeśli z góry mówisz ,że na siłowni będziesz się krępować,bo to nie dla Ciebie.
Jeśli z góry mówisz że 5 posiłków to nie dla Ciebie bo tego się nie da zjeść.
Jeśli mówisz że to niedobre a nawet nie próbowałaś.
To czy Ty na pewno chcesz dokonać zmian w swoim życiu???
Ja już po treningu a Ty???


Odkryłam niedawno super sklep z bielizna i jestem bardzo zadowolona. Masz ochotę zagladaj do sklepu @bardotti.pl #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

33 Replies to “Jeśli z góry mówisz ,że nie dasz rady bo to jest za trudne . Jeśli z góry mówisz…”

  1. Trzeci punkt do dzisiaj dotyczył mnie. Do dzisiaj! Dziś pierwszy raz byłam na siłowni. Było mega. Kupiłam karnet! Dużo nauki jeszcze przede mną, ale mam czas??

  2. Ja dzisiaj bez, ale dzień się jeszcze nie skończył więc może się jeszcze skuszę:-), wczoraj było bieganie,a przedwczoraj rower,rowerek stacjonarny ( interwały ) i bieganie;-),jutro też coś się znajdzie jeśli pogoda będzie sprzyjać to bieganie lub rower albo jedno i drugie:-) a jeśli nie-to siłownia w domu ( rowerek stacjonarny i może orbitrek )

  3. U mnie dzisiaj były barki,pośladki i dwugłowe ??? na siłowni byłam prawie sama więc zero skrępowania,dzisiaj tylko!pięć posiłków,bo później wstałam?a Ty @mama_na_silowni jesteś rewelacyjną motywatorką ?????

  4. Ja mialam duzy problem z jedzeniem zdrowo bo mi nie smakowalo! Ale sie uparlam zaczelam kombinować z produktami, ilosciami i przyprawami i teraz mam swoje ulubione przepisy i ciagle szukam nowych 🙂

  5. U mnie był Slimfit Ewy z obciążeniem plus 6 Weidera dzień 2. A propos… ćwiczył tu ktoś ten zestaw Weidera i mógłby podzielić się opinią?

  6. Najciężej o motywację gdy ma się nie najgorsze geny i się wygląda całkiem nieźle, jest się szczupłym a w dodatku najtrudniej o efekty ??

  7. U mnie jak narazie 3.5mies.pracy nad lepszą sobą. Jest cieżko, bo przy trójce maluchów latwo bardzo jest odpuscic, ale zawzięłam się i mimo, ze czasem na silownie biegne o 22 to biegnę z uśmiechem na twarzy. A moja motywacją sa juz widoczne efekty i bliscy, ktorzy mnie wspieraja. Muszę jeszcze popracowac nad regularnym jedzeniem 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.