Dziś dzień bez siłowni ???
Czas nie pozwolił mi ,abym pojechała, ale Ty trenujesz w domu i ja czasem też ?
Wiec jak na domowe warunki wypadł abs i cardio ma moim rumaku (orbitrek) .
Nie ważne gdzie ważne ,że z efektami ?
Było ciężko się zabrać i do tego dziś duży ból głowy ,ale jak ja odpuszczę to znaczy że koniec świata bedzie ???
Więc ciuszki, buty i mata do tego dobra i głośna muzyka i tu z pomocą przychodzi @hama_polska z super bezprzewodowym słuchawkami i co ?
Dało się?
Dało!!! ??? #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

24 Replies to “Dziś dzień bez siłowni Czas nie pozwolił mi ,abym pojechała, ale Ty trenujesz w…”

  1. A ja dzis full body workout z przymusu bo klatka byla oblegana ale byl wycisk ??‍♀️ fajnie jak koles cwiczacy obok ma takie same obciazenie i dyszy ?

  2. @lauralagiewka ja wiem jak wstawiasz swoją metamorfozę na roczek syna i pomyślisz o mnie że czasem dałam Ci kopa .Kochanie mamuśki trzymają się razem .ucałuj małe słonko i dobrej nocy

  3. @evaacornelia ale to są jaka jak facet patrzy na babeczkę 65kg że ma więcej za sztandze ?pewnie nie chwali się tym kolegą na piwie ?

  4. @mama_na_silowni taki mam właśnie plan! Przerobić sukienkę z chrztu bo oczywiście jest za duża hihi ? ? ?. Maleństwo już na szczęście spi ale dziękuję i wzajemnie ? ? ? ?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.