Na początku swojej drogi robiłam trening w tajemnicy?
Serio !!!
Bałam się że nie dam rady , że się poddam i będą się śmiali.
Rozkładałam matę w pokoju i włączałam yt i robiłam trening?
Po miesiącu wiedziałam że nie muszę się ukrywać bo to moja właściwa droga i nowa pasję i nowy styl życie.
Po roku wyszłam z pasją do ludzi ?na siłowni poczułam się jak w domu.
To moje miejsce ,tam odpoczywam chodź pot spływa po czole ?
Teraz nie ukrywam się, chce zarażać innych bo wiem że to wspaniała pasja którą zmienia nie tylko ciało ale całe życie…
Ja już po A Ty??? #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

38 Replies to “Na początku swojej drogi robiłam trening w tajemnicy Serio !!! Bałam się że nie …”

  1. Jednak wszystkie jestesmy podobne, ja też się kryłam. Przyznam, że przysiady robiłam w łazience, żeby nikt nie wiedział…teraz juz jest inaczej ? Dziś mam lenia, ale dobra…przekonalas mnie- przebieram się i wsiadam na rower ??

  2. O czizes co za motywacja ??? piękna mama ❤ ja się nie krylam. Mój mąż pilnował dzieci żebym mogła zrobic skalpel albo pobiegać na orbitreku. Powiedziałam mu że podejmuję walkę o zdrowie i liczę na jego wsparcie. Niektórzy się śmiali owszem. Ale nigdy mój mąż. On jedyny rozumiał.

  3. Gratuluje:-) tak trzymać dalej, ważne żeby robić to co się lubi:-))).Dzisiaj nie udało mi się bo wyjście z domu pokrzyżowało plany,wczoraj był i zaczęłam trochę urozmaicać:-)),jutro zrobię na pewno;))

  4. Ja niedawno po treningu?? nie był bardzo intensywny Ale za to był! Nie odpuszczam…. chociaz juz nie miałam sił – dzień bez treningu to dzień dla mnie stracony ?

  5. Dzisiaj musiałam sobie kupić nowe dżinsy, bo stare zaczęły się zsuwać i okazało się, że noszę teraz dwa rozmiary mniejsze???. Omal się nie popłakałam z radości. Do celu jeszcze dłuuuuga droga, ale jest nieźle?

  6. U mnie było podobnie, trening przed yt ? męża wyrzucałam do drugiego pokoju żeby się nie śmiał jak mi coś nie wyjdzie. Po roku zdecydowałam się iść na siłownię i czuje się tam jak ryba w wodzie ??

  7. @lilawillow u mnie podobnie mąż chory Szymon chory ja od wczoraj nie mogę śliny przełykać ale dziś dałam radę o zrobiłam trening na szczęście jutro wolne to może dam rade chodź chwilę się wygrzać

  8. @barbara_wozniczka no masz rację początki były kosmiczne, jak ja pewnych rzeczy nie umiałam, ile ja użyłam słów na k.. o wyobrażałam ewke? a twraz ???

  9. @mama_na_silowni ja jak robiłam turbo spalanie to cale 45min używałam słów na k ? ale jak juz zrzuciłam 9kg to był tylko uśmiech

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.