W twoim wieku nie wypada .?
Masz dzieci nie wypada .?
Jesteś mężatką nie wypada. ?
Masz długie włosy w tym wieku nie wypada .?
Takie spodenki mając 40 lat nie wypada .?
To tylko stereotypy na szczęście. ☺
Będę ćwiczyć, będę mieć długie włosy, bede nosić krótkie spodenki i pokazywać że nie mam cellulitu, nie bede miała brzucha jak w 7 miesiącu ciąży a przecież urodziłam 2 dzieci. ?
Bo dlaczego mam wyglądać jak moja ciotka ,bo ktoś mówi że nie wypada. ?
Zakładamy leginsy i zmykamy na trening i obalamy wszystkie stereotypy mamuśki po lub przed i po 40 też mogą wyglądać dobrze ??????
Bo My jesteśmy inne piekne i wyjątkowe oraz wysportowane mamusie prawda???? #bodybuilderlifestyle #bodybuilding #trening #motywacja #progres #plecy #bikinifitness #gymtime #gymmotivation #fit #bodyfitness #body #training #motivation #inspiration #polishgirl #fitness #gymgirl #fitmum #abs #trening #kulturystyka #biceps #siłownia #fitmodel #legday #squatgirl #siłkaCredit by: Mama Ania na siłowni | Photo Blog

26 Replies to “W twoim wieku nie wypada . Masz dzieci nie wypada . Jesteś mężatką nie wypada. …”

  1. Prawda piękna ❤❤ ja dopiero teraz czuję się naprawdę piękna, po urodzeniu 2 dzieci ? figurę mam lepszą niż w liceum ??

  2. @mama_na_silowni ?? mój mąż ostatnio oglądał twoje zdjęcia i mówi ” nie no ta babka nie ma 30 lat w życiu” ?? więc kochana uwierz sypnal komplementa ?? mi też ciągle mówi że coraz lepiej wyglądam że jak mnie poznał to tak dobrze nie było hehe ??kurde szczery do bólu ??

  3. @na_endorfinowym_haju mój też mówi że kto by pomyślał że będę tak jak dziś bo jak się hajtał to byłam brzydka hehe to mówię widzisz jak masz dobrze hehehe

  4. Wygladasz dobrze tylko po co na prawie kazdym zdjecie w takiejpozie podnosisz tą rękę w taki glupi sposob? Co to ma niby pokazac?

  5. W nas mamusiach siła 🙂 ! Bądźmy piękne, dbajmy o rodzinę, a także o własne ciało ! A jeśli gadają to znaczy, że zazdroszczą 🙂 więc pokażmy, że mają czego 🙂 i niech też się ruszą 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.